itCraft Tworzymy oprogramowanie dla firm

Treść strony

itCraft to spółka technologiczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Długoletnie doświadczenie (7 lat na rynku IT, pod marką itCraft od 2010 r.) pozwoliło nam uczestniczyć w realizacji prestiżowych rozwiązań dla szerokiego spektrum Klientów począwszy od specjalistycznych firm, na dużych bankach, towarzystwach ubezpieczeniowych oraz firmach telekomunikacyjnych kończąc.

Podstawową wartością naszych realizacji jest zadowolenie Klienta oraz szybka reakcja na zmieniające się potrzeby.

Dbamy o nienaganną komunikację oraz efektywne i zrozumiałe prowadzenie projektu. Niezależnie czy zamawiającym program jest dojrzała informatycznie organizacja czy firma zamawiająca dedykowaną aplikację po raz pierwszy – gwarantujemy przyjemną i rzetelną współpracę.


itCraft wychodzi naprzeciw wymaganiom rynkowym (tworzenie profesjonalnego oprogramowania dla firm) z powodzeniem dostarczając następujące produkty oraz usługi:

  • dedykowane aplikacje internetowe (jee, java, php)
  • programy na zamówienie
  • aplikacje mobilne w tym aplikacje na Androida oraz iOS (iPhone, iPad)
  • outsourcing programistów java
  • konsulting IT
  • projektowanie aplikacji wspierających procesy biznesowe

Dostarczane przez nas aplikacje dedykowane opieramy przede wszystkim o technologię java. W celu zapewnienia przekrojowości naszej oferty w procesie tworzenia oprogramowania dla firm wykorzystujemy narzędzia, produkty oraz komponenty komercyjne dostarczane przez potentatów rynku IT o ugruntowanej pozycji (np. Oracle, IBM) oraz nowatorskie i darmowe technologie jak np. aplikacje Grails. Naszym głównym celem jest osiągnięcie pozycji najlepszej firmy informatycznej spełniającej najtrudniejsze wymagania naszych Klientów.

Serdecznie zapraszamy do złożenia zapytania ofertowego z wykorzystaniem formularza kontaktowego lub pisząc bezpośrednio na adres oferty@itcraft.pl

Liczymy na owocną współpracę
Zespół itCraft