Account manager – Przedstawiciel handlowy Oferta pracy

Treść strony

Ogłoszenie aktualne, data: 2016-06-13

Opis stanowiska:

itCraft to spółka technologiczna specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz dostarczaniu innowacyjnych dedykowanych aplikacji zgodnie z oczekiwaniami klienta. Bardzo istotną część naszego portfolio stanowią dedykowane aplikacje mobilne. Osoba na stanowisku account managera będzie odpowiedzialna za:

  • Współtworzenie i realizację polityki sprzedażowej firmy
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami
  • Przygotowywanie i prezentację ofert handlowych
  • Wstępną analizę potrzeb klienta, tworzenie rozwiązań dla klientów we współpracy z konsultantami
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy, przygotowywanie umów oraz koordynację procesu ich realizacji
  • Obsługę aktualnych oraz pozyskiwanie nowych Klientów
  • Wyszukiwanie nowych potrzeb rynku na rozwiązania IT
  • Marketing bezpośredni, uczestnictwo w konferencjach i spotkaniach networkingowych

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie w sprzedaży w branży IT lub pokrewnej
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań Klienta
  • Gotowość do aktywnej sprzedaży
  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B, dyspozycyjność związana z wyjazdami do klientów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nieograniczone możliwości rozwoju – stawiamy przede wszystkim na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji oraz znajomości technologii
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
  • Zdecydowana większość czasu pracy w Warszawie
  • Możliwość pracy zdalnej - w pełnym lub częściowym wymiarze godzin
  • Udział w interesujących projektach rozwoju systemów klasy enterprise dla dużych i średnich firm z Polski oraz zagranicy
  • Dowolność formy zatrudnienia

Oferty wraz z oczekiwaną stawką wynagrodzenia prosimy przesyłać na adres: praca@itcraft.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę itCraft Karol Wegner Bartosz Pieślak s.c. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”