Starszy Programista Java Oferta pracy

Treść strony

Ogłoszenie aktualne, data: 2018-02-14

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka Java
  • Powyżej 3 lat doświadczenia w realizacji projektów Java lub JEE
  • Znajomość platformy JEE
  • Wykształcenie – absolwent studiów informatycznych lub pokrewnych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Ogólna znajomość różnych metodologii prowadzenia projektów

Dodatkowymi niewymaganymi atutami będą:

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem programistów
  • Znajomość frameworków, technologii oraz bibliotek dla platformy Java oraz JEE
  • Znajomość Spring Framework, EJB, Hibernate, JPA lub innych pokrewnych technologii
  • Znajomość technologii webowych – HTML, CSS, Javascript
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Znajomość relacyjnych baz danych – MySQL, Oracle, inne

Zakres obowiązków:

  • Implementacja, projektowanie oraz utrzymanie dedykowanych aplikacji na platformę Java/JEE
  • Zarządzanie małym zespołem programistów (od 2 do 5 osób)
  • Kierowanie rozwojem oprogramowania, wsparcie prac analitycznych i projektowych
  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy, również częściową możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu).
  • Nieograniczone możliwości rozwoju – stawiamy przede wszystkim na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji oraz znajomości technologii
  • Zapewniamy doskonałą atmosferę pracy
  • Pracę na miejscu w biurze itCraft w Bydgoszczy lub Toruniu.
  • Możliwość pracy zdalnej – w pełnym lub częściowym wymiarze godzin, również w początkowym okresie zatrudnienia
  • Udział w interesujących projektach rozwoju systemów klasy enterprise dla dużych i średnich firm z Polski oraz zagranicznych

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@itcraft.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę itCraft Karol Wegner Bartosz Pieślak s.c. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”