Senior Front-end Developer Oferta pracy

Treść strony

Ogłoszenie aktualne, data: 2017-01-09

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML, Javascript i CSS (HTML5, CCS3, przynajmniej kilkuletnie doświadczenie)
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych - przynajmniej 4-5 lat doświadczenia
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji internetowych dostosowanych do działania na urządzeniach przenośnych - RWD
  • Znajomość frameworków Javascript Angular.js oraz jQuery lub innych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji technicznej
  • Umiejętność szybkiej nauki nowych technologii.

Dodatkowymi atutami będą:

  • Zmysł i umiejętność projektowania graficznego stron internetowych lub aplikacji mobilnych (portfolio zaprojektowynych i wykonanych stron internetowych)
  • Znajomość wzorców projektowych
  • Doświadczenie w pracy w metodologii Scrum
  • Doświadczenie w programowaniu aplikacji PHP
  • Doświadczenie w programowaniu kodu Back-endowego (PHP, Java, lub inny język)

Zakres obowiązków:

  • Praca w zespole programującym aplikacje webowe, strony internetowe oraz aplikacji mobilne (strony RWD)
  • Projektowanie i realizacja zaawansowanych aplikacji webowych dla dużych klientów z Polski i zagranicy
  • Zaangażowanie w realizację projektów oraz aktywne kreowanie nowych rozwiązań, ulepszanie projektów startupowych.
  • Współpraca z zespołem backendowym oraz zespołami programującym aplikacje mobilne
  • Wsparcie analityków i architektów

Oferujemy:

  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy, również częściową możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu).
  • Pracę w bydgoskim lub toruńskim biurze itCraft
  • Udział w interesujących projektach informatycznych i startupach
  • Duże możliwości rozwoju - technologie mobilne lub backendowe

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@itcraft.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę itCraft Karol Wegner Bartosz Pieślak s.c. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”