Senior Project Manager / Team Leader

Treść strony

Ogłoszenie aktualne, data: 2018-04-10

Wymagania:

  • Przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Praktyczna umiejętność prowadzenia projektów informatycznych w zespołach od 5 do 12 osób,
  • Umiejętność analizy potrzeb i wymagań klienta,
  • Umiejętność nawiązywania i budowania relacji,
  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i negocjacyjne,
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i profesjonalizm w działaniu,
  • Doskonała, praktyczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (minimum C1).

Dodatkowymi atutami będą:

  • Dobra znajomość nowych technologii, rozwiązań mobilnych i internetowych,
  • Szczegółowa znajomość technologii mobilnych - Android i iOS.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów informatycznych, zarządzanie zespołami projektowymi, praca w środowisku Agile Scrum,
  • Analiza potrzeb klienta, identyfikowanie konkretnych wymagań biznesowych i proponowanie odpowiednich usług i rozwiązań IT,
  • Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami,
  • Prowadzenie spotkań i rozmów telefonicznych z klientami,
  • Negocjowanie i ustalanie warunków współpracy, przygotowywanie umów oraz koordynacja procesu ich realizacji,
  • Tworzenie specyfikacji wymagań i innych dokumentacji projektowych,
  • Przygotowywanie i prezentacja ofert handlowych w języku polskim i angielskim.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę lub B2B,
  • Praca na miejscu w biurze itCraft w Bydgoszczy, lub w Toruniu,
  • Możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • Udział w interesujących projektach informatycznych - jesteśmy liderem dostarczania rozwiązań mobilnych i webowych, robimy tylko najciekawsze projekty, tworzymy startupy, pracujemy z klientami zagranicznymi,
  • Duże możliwości rozwoju - stawiamy na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Szkolenia wewnętrzne,
  • Narzędzia niezbędne do pracy,
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@itcraft.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli :

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę itCraft Karol Wegner Bartosz Pieślak s.c. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”