Specjalista ds. kadrowo-księgowych

Treść strony

Ogłoszenie aktualne, data: 2017-08-28

Wymagania:

  • Dyplom ukończenia studiów wyższych, najlepiej ekonomia, zarządzanie lub pokrewne,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w obszarze kadrowo-płacowym lub podobnym,
  • Praktyczna znajomość MS Office i/lub pakiet Google Docs,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • Umiejętność szybkiego uczenia się,
  • Skrupulatność i dokładność.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników, przygotowywanie wynagrodzeń,
  • Prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej,
  • Weryfikowanie poprawności rejestru faktur,
  • Wystawianie faktur sprzedażowych oraz dokumentów zamówień,
  • Przygotowywanie płatności,
  • Wsparcie w procesie rekrutacji i zatrudniania,
  • Prowadzenie systemu ERP,
  • Wsparcie przygotowania umów oraz dokumentacji projektowych,
  • Obsługa i rozliczanie dotacji UE,
  • Prace administracyjne związane z obsługą biura w Bydgoszczy i w Toruniu,
  • Wsparcie innych procesów firmy.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Umowę o pracę,
  • Elastyczne godziny pracy, również częściową możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu),
  • Pracę na miejscu, w biurze itCraft w Bydgoszczy,
  • Doskonałą atmosferę pracy,
  • Wyjścia i wyjazdy integracyjne.

Oferty prosimy przesyłać na adres: praca@itcraft.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez spółkę itCraft Karol Wegner Bartosz Pieślak s.c. z siedzibą w Warszawie, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.)”