Tester oprogramowania/ Inżynier QA Oferta pracy

Treść strony

Ogłoszenie aktualne, data: 2017-01-23

Opis Stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych testerów oprogramowania z przynajmniej 2 letnim stażem. Osoba na stanowisku Inżynier QA będzie odpowiedzialna za:

  • kontrolę jakości oprogramowania
  • testowanie oprogramowania - głównie aplikacje webowe oraz mobilne
  • tworzenie przypadków testowych
  • tworzenie dokumentacji funkcjonalnej i technicznej

Wymagania:

  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość narzędzi do raportowania błędów (np. Mantis, JIRA, Bugzilla, Redmine lub inne)
  • znajomość języka angielskiego - na poziomie umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji i raportów
  • znajomość metodologii tworzenia oprogramowania
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Dodatkowymi niewymaganymi atutami będą:

  • Znajomość SQL
  • Znajomość podstaw programowania - PHP lub Java, technologie webowe - HTML/JS
  • Praktyczna znajomość narzędzi do tworzenia testów automatycznych
  • Praktyczna znajomość różnych narzędzi wspomagających pracę testera
  • Praktyczna znajomość środowiska Linux
  • Wyższe wykształcenie techniczne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Elastyczne godziny pracy, również częściową możliwość pracy zdalnej (kilka dni w miesiącu)
  • Pracę na miejscu w biurze itCraft w Bydgoszczy lub Toruniu
  • Udział w interesujących projektach informatycznych
  • Nieograniczone możliwości rozwoju – stawiamy przede wszystkim na osoby zainteresowane rozwijaniem swoich kompetencji oraz znajomości technologii
  • Możliwości awansu na stanowiska programisty, analityka lub kierownika projektów
  • Doskonałą atmosferę pracy
  • Udział w interesujących projektach rozwoju systemów mobilnych oraz klasy enterprise dla dużych i średnich firm z Polski oraz zagranicy

CV i ewentualne portfolio prosimy przesyłać na: praca@itcraft.pl

Prosimy o zawarcie klauzuli :

“Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”