System mobilnej telewizji Android, Android TV oraz iOS dla Better Energy

Stworzenie i implementacja dedykowanej aplikacji mobilnej do oglądania strumieni wideo na system Android TV oraz natywnych aplikacji Android oraz iOS. Aplikacje zbudowane ze standardowych elementów GUI mobilnego systemu operacyjnego. Przygotowane zgodnie z najnowszymi wytycznymi Google Material Design, przy zachowaniu najlepszych praktyk projektowania interfejsów graficznych, wytycznych producentów mobilnych systemów operacyjnych oraz doskonałej ergonomii.

Aplikacja pozwala pośredniczyć na żywo w różnego rodzaju zdarzeniach, dodawać kanały do ulubionych a także przeglądać kanały filtrując je po krajach. Dodatkowo, kanały wyświetlać można według dostępnych kategorii. Użytkownik ma wgląd w skróconą informację o kanale na ekranie odtwarzania programu. Na ekranie dodane zostały także akcje do przycisków na pilocie.

Kategoria

Aplikacje TV na zamówienie, aplikacje mobilne

Technologie

Android, Android TV, iOS

data:

25.05.2017

List referencyjny

W 2016 roku realizowaliśmy z firmą itCraft projekt polegający na dostarczeniu natywnych aplikacji mobilnych Android oraz iOS do oglądania strumieni wideo. Zespół itCraft wyróżnił się na tle innych dostawców swoim zaangażowaniem przy pierwszych kontaktach, doskonale zrozumiał nasze potrzeby i przygotował bardzo interesującą ofertę.

Wszystkie prace realizowaliśmy wspólnie. Nasz zespół był odpowiedzialny za przygotowanie części serwerowej natomiast itCraft skupił się na implementacji aplikacji mobilnych. Codzienna współpraca przebiegała bardzo sprawnie, wspólnie wypracowaliśmy najbardziej optymalne rozwiązania, szczególnie pod kątem bezpieczeństwa, które było dla nas szczególnie istotne.

Po zakończonym z sukcesem pierwszym projekcie zdecydowaliśmy się na kontynuację współpracy. Tym razem zespół itCraft realizował projekt związany z implementacją aplikacji na platformę Android TV. Aplikacja TV została przygotowana zgodnie z najlepszymi praktykami i wytycznymi.

Polecamy itCraft jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań mobilnych. Kilkumiesięczna współpraca pokazała nam, że to godny zaufania i kompetentny partner. itCraft rozumie potrzeby biznesowe, znajduje optymalne rozwiązania oraz skutecznie i efektywnie dostarcza nowe rozwiązania.

Jan Grunwald
Prezes Zarządu