Aplikacja mobilna JiM App Aplikacja mobilna Android oraz iOS dla Fundacji Jaś i Małgosia

Aplikacja JiM powstała z okazji corocznych obchodów Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. 2 kwietnia, na całym świecie używa się niebieskiego światła do świecenia i oświetlania obiektów architektonicznych, żeby w symboliczny sposób dołączyć do obchodów. W związku z tym, podstawowym celem aplikacji jest możliwość włączenia na ekranie niebieskiego światła.

Aplikacja zbudowana jest z kilku modułów, dokładnie opisuje na czym polega akcja Polska na niebiesko, prezentuje sygnały, które wskazują na to, że dziecko ma autyzm oraz zawiera interaktywną mapę, na której zaznaczone są Kluby Rodziców JiM, czyli kluby rodziców dzieci z autyzmem i innymi neurotrudnościami.

Pobierz aplikację z Google Play lub App Store i dołącz do akcji Polska na Niebiesko.

Kategoria

Aplikacje mobilne na zamówienie

Technologie

Android, iOS 8, iOS 9

data:

13.04.2016

List referencyjny JiM

List referencyjny

W ramach organizowania corocznej akcji „Polska Na Niebiesko” na Światowy Dzień Świadomości Autyzmu (2 kwietnia) poszukiwaliśmy dostawcy aplikacji mobilnej, dzięki której osoby biorące udział w wydarzeniach będą mogły zaświeć podczas jednego z setek akcyjnych wydarzeń organizowanych w tym dniu w całym kraju.

Na dostawcę aplikacji mobilnych Android oraz iOS wybraliśmy firmę itCraft s.c. Od początku postępowania ofertowego zespół wykazał się zaangażowaniem i profesjonalnym podejściem. Otrzymaliśmy rzetelną ofertę, przedstawioną w pełnym wymaganym przez nas zakresie i opcjach. Po ustaleniu harmonogramu prac przystąpiliśmy do realizacji projektu.

Współpraca z firmą itCraft przebiegała sprawnie i zgodnie z ustalonymi terminami. W czasie realizacji projektu zespół wykazał się elastycznością i szybką reakcją na pojawiające się pomysły udoskonalenia aplikacji. Byliśmy na bieżąco informowani o postępach w realizacji projektu. Na etapie testów akceptacyjnych otrzymywaliśmy kolejne wersje aplikacji, które nie tylko eliminowały drobne błędy w działaniu ale również uwzględniały proponowane przez nas zmiany w funkcjonalnościach.

itCraft zapewniło nam również pełne wsparcie w celu dystrybucji aplikacji do Google Play i App Store, od założenia konta, przygotowania materiałów do opublikowania kolejnych wersji. Aplikacje działają stabilnie i skupiają wokół siebie grono zadowolonych użytkowników.

Zdecydowanie polecamy itCraft jako dostawcę aplikacji mobilnych. Jesteśmy zadowoleni z naszej współpracy z tym młodym zespołem specjalistów technologicznych.

Tomasz Michałowicz
Prezes Fundacji

Galeria