Aplikacja mobilna PN-EN 206 Aplikacja mobilna Android oraz iOS dla Chryso Polska Sp. z o.o.

Aplikacja mobilna PN-EN 206 jest skierowana do inżynierów, projektantów konstrukcji, technologów i producentów betonu.
Główna funkcjonalność aplikacji to wyświetlenie wartości granicznych dotyczących składu oraz właściwości betonu dla wybranej klasy ekspozycji.

Użytkownik ma możliwość wybrania 1 z 18 klas ekspozycji a po wybraniu odpowiedniej wyświetlają mu się szczegółowe parametry takie jak minimalna klasa wytrzymałości betonu na ściskanie, minimalna zawartość cementu zgodnego z EN 197-1 / CEM I / CEM II/A itd.

Zapraszamy do pobierania aplikacji z Google Play lub App Store.

Kategoria

aplikacje mobilne na zamówienie

Technologie

Android, iOS 8, iOS 9

data:

7.04.2016

list referencyjny Chryso

List referencyjny

Firma CHRYSO POLSKA Sp. z o.o. oferuje swoim klientom (producentom cementu, betonu, prefabrykatów i firmom budowlanym) wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie technologii na rynku budowlanym. Nasze główne atuty to bliskość zakładów produkcyjnych i międzynarodowa sieć logistyczno-techniczno-sprzedażowa spełniająca oczekiwania Klientów. Nie ograniczamy się jednak tylko do oferty produktowej. W centrum swoich działań stawiamy usługi doradcze. Towarzyszymy swoim klientom w codziennej pracy wspierając ich projekty i pracę na budowach, oferujemy im fachowe rozwiązania i pomoc techniczną.

Jako jeden z elementów wsparcia w codziennej pracy inżynierów, projektantów konstrukcji, technologów i producentów betonu pojawiła się u nas potrzeba posiadania aplikacji mobilnej do wyświetlania wartości granicznych dotyczących składu oraz właściwości betonu dla wybranej klasy ekspozycji. Jako partnera technologicznego wybraliśmy firmę itCraft s.c. Współpracę rozpoczęliśmy w lutym 2016 roku.

Przedmiotem rozwiązania informatycznego dostarczonego przez itCraft s.c. była aplikacja mobilna na platformę Android oraz iOS. Aplikacja mobilna PN-EN 206 w pełni zastępuje drukowaną tarczę prezentującą parametry dotyczące składu oraz właściwości betonu dla wybranej klasy ekspozycji.

Zespół itCraft zrealizował projekt w zaplanowany i uporządkowany sposób. Na początku otrzymaliśmy poglądowe makiety aplikacji prezentujące poszczególne ekrany aplikacji. Po naszej akceptacji, zgodnie z ustalonym harmonogramem, zespół itCraft zaimplementował rozwiązanie i przekazał nam do testów akceptacyjnych. itCraft , w pełnym zakresie, od założenia kont po publikację, zapewniło nam również wsparcie w celu dystrybucji aplikacji do Google Play i App Store.

Jesteśmy zadowoleni z wyboru itCraft s.c. na dostawcę naszych aplikacji mobilnych. W przyszłości planujemy ich rozwój a także tworzenie kolejnych rozwiązań mobilnych. Polecamy itCraft jako partnera w obszarze dedykowanych aplikacji mobilnych.

Jacek Błoński
Prokurent

Galeria