Aplikacja mobilna SMS365 Aplikacja android przeznaczona na tablety dla partnerów sieci SMS365

Aplikacja mobilna SMS365 stworzona została w celu optymalizacji procesu przesyłania skanów dokumentów między agentami a centralą firmy. Dzięki zastosowaniu dedykowanej aplikacji Android w sposób intuicyjny i bezpieczny agenci mogą przesyłać dane do centralnego systemu CRM firmy.

Kategoria

Aplikacja mobilne na zamówienie, aplikacje dedykowane na tablet, mobilny CRM

Technologie

Android, Java, PHP (backend), RESTful services, JSON, SSL

data:

04.08.2015

aplikacja mobilna, android, tablet

List referencyjny

Regita sp. z o.o. działająca pod nazwą handlową SMS365 działa od 2009 roku. SMS365 to szybka pożyczka od 200 do 3000 zł na 15 lub 30 dni z możliwością przedłużenia terminu spłaty.

Współpracę z firmą itCraft podjęliśmy w 2015 roku. Zadaniem itCraft było stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej przeznaczonej na platformę Android. Główny cel aplikacji to umożliwienie w prosty, ale bezpieczny sposób na przesyłanie cyfrowych kopii dokumentów od agentów SMS365 do centralnego systemu CRM firmy.

Programiści itCraft przystąpili do pracy w sposób zaplanowany i uporządkowany. W pierwszym kroku opracowali szczegółową makietę aplikacji, szkicując i opisując każdy planowany ekran. Po naszej akceptacji wraz z zespołem programistów Regity ustalone zostało API - sposób komunikacji aplikacji mobilnej z oprogramowanej serwerowym naszej firmy. Po zakończeniu implementacji itCraft przetestował wewnętrznie aplikację i przekazał do testów akceptacyjnych. Ostatnim etapem było przekazanie kodu źródłowego aplikacji mobilnej.

Chcielibyśmy podkreślić profesjonalne i bardzo rzetelne podejście do współpracy ze strony itCraft. Przed, w trakcie oraz po zakończeniu projektu komunikacja przebiegała rzeczowo i sprawnie. Pracownicy itCraft wykazali się oczekiwaną wiedzą w zakresie rozwiązań mobilnych Android a także, bogatą wiedzą z szeroko rozumianych zagadnień webowych, bezpieczeństwa i ergonomii aplikacji.

Polecamy itCraft jako eksperta i doskonałego partnera w obszarze dedykowanych aplikacji mobilnych.

Ewelina Fastyn
pełnomocnik zarządu

Galeria