Aplikacja Mobilna dla członków Collection Club oraz klientów dla Top Secret Sp. z o.o.

Aplikacja mobilna oraz dedykowany panel administracyjny został przygotowany dla jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek modowych w Polsce. Firma należy do Grupy REDAN S.A., lidera rynku odzieżowego w środkowo-wschodniej Europie.

W aplikacji możemy przeglądać treści przygotowane przez specjalistów. Wprowadzane są za pomocą intuicyjnego i prostego w obsłudze dedykowanego backendu. Aplikacja jest przygotowane dla smartphonów z systemem Android. Oprócz bogatych tekstów i grafik aplikacja zawiera także moduł dla członków Collection Club – dedykowanego programu lojalnościowego dla klientów marek TopSecret, DryWash oraz Troll. Dzięki temu aplikacja ma także funkcję wirtualnej karty, pozwalającej korzystać ze wszystkich zalet uczestnictwa.

Kategoria

aplikacje na zamówienie

Technologie

Android, PHP, Symfony, MySQL, REST, SOAP, Bootstrap

data:

02.02.2017

list referencyjny

List referencyjny

Top Secret to jedna z wiodących marek w segmencie modowym Grupy Kapitałowej Redan. Od 20 lat przenosimy modę ze światowych wybiegów wprost do szaf naszych klientów. Jesteśmy marką skierowaną do ludzi nowoczesnych i aktywnych. Dystrybucja naszej odzieży odbywa się m.in. na terenie takich krajów jak Polska, Ukraina oraz Rosja. Sprzedaż naszych produktów realizowana jest głównie poprzez sklepy detaliczne i internetowe.

Poszukiwaliśmy firmy, która stworzy dla nas kompleksowe rozwiązanie składające się z aplikacji mobilnej Android dedykowanej klientom naszej marki oraz panelu CMS do zarządzania treścią. Firma itCraft wykonała projekt znakomicie wywiązując się z powierzonego zadania. Główny przedmiot zlecenia, czyli aplikacja mobilna pozwala na dołączenie do Collection Club, specjalnego klubu dostępnego tylko dla klientów Top Secret. Zawiera informacje na temat najnowszych trendów oraz profesjonalne porady stylistów. Użytkownik ma również dostęp do najlepszych sesji i lookbooków.

Proces projektowania, wykonania i wdrożenia aplikacji przebiegł bardzo sprawnie. Na każdym etapie otrzymaliśmy pełne wsparcie od zespołu itCraft. Pomimo napiętego harmonogramu pracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem, co pozwoliło zamknąć projekt w wyznaczonym terminie. Projekt został dostosowany do naszych potrzeb i wymagań.

Pragniemy polecić firmę itCraft jako rzetelnego i profesjonalnego partnera technologicznego w zakresie dedykowanych rozwiązań mobilnych i internetowych.

Tomasz Jędraszczyk
Dyrektor ds Marketingu TopSecret

Galeria