Dedykowana Aplikacja do obsługi bazy kurierów i pracowników dla DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Aplikacja została stworzona pod specjalnie zamówienie firmy DHL Express (Poland) Sp. z o.o.. Polski oddział jest częścią firmy o międzynarodowym zasięgu – Deutsche Post DHL, jednej z największych firm logistycznych, oferujących usługi typu mail, express i logistic na poziomie narodowym i międzynarodowym.

Przygotowane rozwiązanie pozwala na zarządzanie Service Partnerami, kurierami i pracownikami firmy. Jako narzędzie do przetwarzania dużych ilości danych zostało przygotowane w optymalnej technologii z punktu widzenia założonego rozwiązania. W ramach aplikacji realizowane są różne poziomy dostępu, wydajne generowanie raportów oraz proces automatycznej archiwizacji.

Na każdym etapie prac wszystkie rozwiązania zastosowane przez itCraft były wprowadzone i testowane na podstawie bardzo szczegółowych wymagań jakościowych.

Kategoria

aplikacje na zamówienie

Technologie

Java, jsp, Hibernate, PostgreSQL, Bootstrap, Tomcat, Active Directory

data:

20.10.2016

list referencyjny

List referencyjny

Deutsche Post DHL jest koncernem o charakterze globalnym i wielokulturowym, świadczącym swoje usługi w zakresie przesyłek listowych i ekspresowych oraz usługi logistyczne na całym świecie. Na początku 2016 roku prowadziliśmy postępowanie ofertowe mające na celu wyłonienie wykonawcy aplikacji internetowej do zarządzania bazą danych zawierającą informacje o Service Partnerach, kurierach i pracownikach zatrudnionych w DHL Express (Polska). Podjęliśmy decyzję o współpracy z firmą itCraft s.c., która była odpowiedzialna za realizację całego procesu wytwarzania oprogramowania.

Firma itCraft s.c. okazała się bardzo solidnym partnerem. Konsultanci wykazali się dużym zaangażowaniem, doświadczeniem oraz profesjonalizmem. Cechuje ich szeroka wiedza merytoryczna, mają wysokie kwalifikacje techniczne. Wszystkie prace były przeprowadzone terminowo, zgodnie z przyjętym harmonogramem. Projekt został zrealizowany bardzo sprawnie, współpraca była miła i uporządkowana.

Dostarczone rozwiązanie informatyczne jest wysokiej jakości, zaprojektowane i zaimplementowane zgodnie z przyjętymi założeniami, jest intuicyjne w obsłudze a jednocześnie rozszerzalne.

Rekomenduję firmę itCraft s.c. jako godnego zaufania partnera, świadczącego swoje usługi fachowo i rzetelnie.

Łukasz Janion
Dyrektor ds Systemów Informatycznych

Paweł Strzelczyk
Starszy Specjalista ds. Procesów Kurierskich INT

Galeria