Katalog produktów online Rozbudowa strony internetowej dla FONKO Polska Sp. z o.o.

Fonko to serwis internetowy oraz katalog produktów on-line.

Serwis zawiera materiały informacyjne o firmie Fonko a katalog pozwala na dogodne przeglądanie asortymentu oraz dodawanie go do wyceny. Wbudowany kalkulator zamówienia pozwala na łatwe budowanie listy produktów i otrzymanie informacyjnej oferty cenowej.

Strona oraz katalog posiadają oddzielne systemy CMS do wygodnego zarządzania treścią oraz produktami. System CMS katalogu pozwala dowolnie konstruować powiązania między produktami oraz kontrolować wyświetlane treści.

Kategoria

Serwis internetowy, katalog produktów on-line

Technologie

PHP, Zend Framework, Wordpress, JavaScript

data:

02.03.2016

Fonko list referencyjny

List referencyjny

Współpracę z firmą itCraft w obszarze dedykowanych rozwiązań IT rozpoczęliśmy w 2015 roku i kontynuujemy w 2016. Specjaliści itCraft byli odpowiedzialni za rozwój i poprawki obecnej platformy e-commerce dostępnej dla klientów pod adresem www.fonko.pl. Wiodącą technologią tych rozwiązań jest php.

Każdorazowo prace wykonywane były profesjonalnie i poprzedzone dokładną analizą i wyceną. Firma itCraft dostarcza produkty wysokiej jakości, zgodnie z przyjętymi założeniami oraz punktualnie w przyjętym harmonogramie. Godnym polecenia jest zaangażowanie, wysoka kultura pracy i bardzo szeroka wiedza techniczna dająca się poznać także w planowanych obszarach rozwojowych: mobilnych Android, iOS oraz webowych w technologii Java.

Polecamy firmę itCraft jako solidnego partnera technologicznego do efektywnej, prowadzonej w miłej atmosferze współpracy.

Tomasz Kotruchow
członek zarządu