Outsourcing Java Outsourcing programistów - sektor telekomunikacyjny dla Sofrecom Polska Sp. z o.o.

Uczestnictwo w realizacji prestiżowych projektów z branży telekomunikacyjnej dla czołowych przedstawicieli tych obszarów w Polsce. Świadczenie zdalnie usług outsourcingowych w technologii Java począwszy od stycznia 2014 roku.

Kategoria

outsourcing Java Warszawa, aplikacje webowe oraz desktopowe, programy na zamówienie, programiści Java

Technologie

Java, JavaFX, JEE, Spring, Hibernate, JSP, Ajax (jQuery), Oracle Database, Apache Tomcat, Apache POI

data:

12.03.2015

Outsourcing Java

List referencyjny

Sofrecom jest spółką z Grupy Orange, która od 48 lat rozwija unikatowe kompetencje i jest wiodącą na świecie firmą doradczą w obszarze biznesu, IT i telekomunikacji.

Obecnie Sofrecom to:

  • 9 placówek na całym świecie,
  • 1600 konsultantów 30 narodowości,
  • dostawca usług doradczych do ponad 200 klientów w 100 krajach.

Jesteśmy obecni na polskim rynku już od ponad 13 lat. Sofrecom Polska tworzy zespół ponad 100 konsultantów, którzy zdobywali doświadczenie, realizując projekty dla dużych przedsiębiorstw, instytucji sektora publicznego, a także na rzecz operatorów telekomunikacyjnych w kraju i za granicą.

Współpracę z firmą itCraft rozpoczęliśmy w 2014 roku. Usługi świadczone przez itCraft to przede wszystkim outsourcing oraz outsourcing zdalny programistów Java. Doceniamy dostarczaną wszechstronną wiedzę technologiczną i wysoką kulturę pracy i organizacji partnerów z itCraft.

Zlecane zadania wykonywane były terminowo i rzetelnie. Na chwilę obecną kontynuujemy współpracę w ramach rozwoju produktów webowych i desktopowych dla sektora telekomunikacyjnego. W przyszłości chcielibyśmy rozszerzyć współpracę z itCraft na obszary rozwiązań mobilnych Android oraz iOS.

Polecam itCraft jako godnego zaufania, solidnego partnera technologicznego i biznesowego.

Jan Guryn
Manager
System Implementation Services