Portal e-learningowy Portal e-learningowy dla DGM Poland Sp. z o.o.

itCraft świadczy dla DGM Poland Sp. z o.o. wsparcie w obszarze technologii informatycznych począwszy od projektowania aplikacji, poprzez implementację i wdrożenie, na rozbudowie oprogramowania i wsparciu powdrożeniowym skończywszy. Na potrzeby przeprowadzania przez DGM Poland kursów oraz egzaminowania kursantów powstała dedykowana platforma e-learningowa. Platforma jest aplikacją webową całkowicie obsługiwaną przez przeglądarkę internetową zarówno po stronie kursanta jak i administratora.

Główne moduły aplikacji pozwalają na:

  • Zarządzanie uczesnikami kursów
  • Zarządzanie bazą kursów
  • Tworzenie testów, dla każdego z kursów
  • Rozwiązywanie testów przez kursantów
  • Generowanie dokumentacji

Odpowiednio zaprojektowane systemy klasy e-learning wspierają zarządzanie kursami, egzaminami, certyfikacją obniżając koszty i czas potrzebny na przeprowadzenie szkolenia przez firmę szkoleniową.

Kategoria

aplikacje webowe, aplikacje na zamówienie, konsulting, projektowanie systemów informatycznych

Technologie

PHP (Zend Framework), MySql, Ajax (Prototype)

data:

01.07.2011

Skan Listu Referencyjnego - DGM Poland Sp. z o.o.

List referencyjny

Współpraca z firmą itCraft s.c. w zakresie obsługi oraz implementacji do użytku narzędzi informatycznych, które wykorzystywane są podczas codziennej pracy okazała się owocna a zarazem bardzo profesjonalna.

Efekty pracy spełniły wszystkie założone wymagania a rzetelność i profesjonalne podejście do powierzonych pracownikom firmy itCraft s.c. zadań - to tylko niektóre zalety. Warto również zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy na zadane im pytania i problemy.

W związku z powyższym, rekomendujemy firmę itCraft s.c. jako profesjonalnego partnera do technicznego i merytorycznego wsparcia w zakresie obsługi informatycznej.

Łączę wyrazy szacunku, Dariusz Gołębiewski
Prezes Zarządu