Portal TopFryzjer.pl Portal na zamówienie TopFryzjer.pl dla TopFryzjer.pl Sp. z o.o.

Wykonanie dla spółki TopFryzjer.pl portalu ogólnopolskiego rankingu fryzjerskiego www.topFryzjer.pl. Dzięki nawiązanej współpracy portal stał się jednym z czołowych portali z branży fryzjerskiej w Polsce. Aktualnie w rankingu bierze udział kilka tysięcy salonów fryzjerskich z całej Polski. Konsultanci itCraft zajęli się projektem kompleksowo począwszy od zaprojektowania i implementacji systemu poprzez wdrożenie, pozycjonowanie i rozwijanie serwisu. itCraft kontynuuje współpracę z TopFryzjer.pl rozwiązując bieżące problemy oraz rozwijając portal.

Konsultanci itCraft po raz kolejny mieli zaszczyt potwierdzić swoje kompetencje, profesjonalizm i pro klienckie podejście.

Kategoria

portale na zamówienie, aplikacje dedykowane, programy na zamówienie, projektowanie systemów informatycznych, pozycjonowanie

Technologie

PHP (Zend Framework), MySql, Ajax (Prototype)

data:

05.12.2010

Skan Listu Referencyjnego - TopFryzjer.pl

List referencyjny

Spółka TopFryzjer.pl rozpoczęła współpracę z itCraft w 2010 roku. Firma itCraft wykonała dla nas portal ogólnopolskiego rankingu fryzjerskiego www.topfryzjer.pl. Dzięki współpracy z itCraft portal stał się jednym z czołowych portali z branży fryzjerskiej w Polsce i aktualnie w rankingu bierze udział kilka tysięcy salonów fryzjerskich z całej Polski.

Konsultanci z firmy itCraft zajęli się projektem kompleksowo, począwszy od zaprojektowania i implementacji systemu poprzez wdrożenie, pozycjonowanie, rozwijanie serwisu i włączanie nowych usług. W portalu zaimplementowane zostały następujące moduły:

  • Katalog i ranking fryzjerów z całej Polski
  • Galerię fryzur, w której fryzury oceniane są przez użytkowników
  • Forum użytkowników,
  • Usługę Konta Oficjalnego, dzięki której salony mogą lepiej zaprezentować się klientom,
  • Promocję salonów, możliwość wydruku kuponów promocyjnych.

TopFryzjer.pl planuje w dalszym ciągu współpracować z firmą itCraft w celu rozwijania seriwsu. W fazie realizacji jest kolejny portal oraz planowane jest otwarcie sklepu internetowego.

Nasza współpraca przebiega sprawnie - konsultanci itCraft bardzo szybko rozwiązują bieżące problemy co jest ogromną zaletą w branży internetowej.

Rekomendujemy firmę itCraft jako najlepszego partnera biznesowego, ponieważ jest kompetentny, profesjonalny i bardzo pro kliencki.

Joanna Zbroja

Galeria