SeaMan’s Book Aplikacja mobilna dla marynarzy i panel agencji pracy dla BADOR

SeaMan’s Book to dedykowana aplikacja mobilna dla ludzi morza. Pozwala ona w jednym miejscu zbierać wszystkie niezbędne dla marynarzy informacje w jednym miejscu takie jak informacje o kursach, wykształceniu, czasie pracy itp. Dzięki bogatemu systemowi powiadomień aplikacja przypomina o zbliżających się terminach ważności certyfikatów czy wiz. Jest to jednocześnie bogate źródło ofert pracy skierowanych wprost dla marynarzy. Oferty te wprowadzane są poprzez panel administracyjny przewidziany dla agencji pracy. Dodatkowo pozwala on także umieszczać treści promocyjne w aplikacji czy ofertę centrów treningowych.

Aplikacja, panel administracyjny oraz komunikacja między nimi od samego początku projektowane są pod specyficzne wymagania branży. Aplikacje zawierają szereg rozwiązań dedykowanych takich jak:

  • specjalny kalendarz czasu pracy
  • przygotowanie własnego CV
  • definiowanie preferencji dotyczących powiadomień
  • dostęp do szerokiej gamy ofert pracy z możliwością odpowiadania na nie wprost z aplikacji
  • dostęp do bazy Centrów Treningowych

Panel pozwala na dogodne wprowadzania danych, ofert pracy, edycję słowików itp. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych modułów rejestracji czy automatycznego systemu do zarządzania płatnościami on-line jego obsługa ze strony administratora – właściciela jest ograniczona do minimum. Aplikacja i komunikacja są dostosowane do wszelkich elementów jakie można spotkać na morzu – czyli niestabilne połączenie internetowe czy zmiany stref czasowych.

Aplikacja jest przewidziana na dwie platformy – Android i iOS. Obecnie jest dostępna za darmo, w angielskiej wersji językowej.

Kategoria

Aplikacje mobilne na zamówienie

Technologie

Android, iOS, PHP, Symfony, REST, Bootstrap

data:

27.04.2017

List referencyjny

Na początku 2016r. wybraliśmy zespół itCraft do realizacji naszego, nowego projektu SeaMan'sBook. Jest to kompleksowe rozwiązanie informatyczne dostosowane do wysokich wymagań morskiego rynku pracy. Cały system składa się z aplikacji mobilnych Android i iOS dla marynarzy, oraz bogatego zaplecza administracyjnego, dedykowanego agencjom morskim oraz ośrodkom szkoleniowym.

Zespół itCraft realizował projekt w zaplanowany i uporządkowany sposób. Zapewnił nam kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizacji systemu SeaMan'sBook. Realizując nasze pomysły i wykazując się dużą inicjatywą własną przygotował identyfikację wizualną projektu, począwszy od zaprojektowania logo systemu po przygotowanie profesjonalnej strony będącej wizytówką całego rozwiązania (seamansbook.eu).

W czasie realizacji projektu, specjaliści itCraft dostosowali rozwiązanie ściśle do określonych wymagań, na bieżąco wdrażali wszelkie nowe pomysły mające na celu usprawnienie działania całego systemu SeaMan'sBook. Bardzo dobry kontakt z całym zespołem pozwalał nam być na bieżąco z wiedzą o postępie prac, po etapie implementacji określonego zakresu funkcjonalności otrzymywaliśmy kolejne wersje do weryfikacji, zarówno aplikacji mobilnych jak i webowej.

Zespół itCraft kompleksowo wdrożył produkcyjnie całe rozwiązania, od pełnej konfiguracji części serwerowej po publikację aplikacji w Google Play i App Store. Aplikacje działają stabilnie i skupiają wokół siebie grono zadowolonych użytkowników.

Firma itCraft s.c. okazała się bardzo solidnym parterem. Podczas prowadzonych prac cały zespół itCraft wykazuje duże zaangażowanie, wysokie kwalifikacje techniczne.

Profesjonalizm, perfekcja, uczciwość i miła atmosfera współpracy to cechy charakteryzujące itCraft. Polecamy firmę itCraft s.c., to solidny partner, zarówno technologiczny jak i biznesowy.

Beata Syska-Godlewska
Właścicielka

Galeria