Wdrożenie CRM Vtiger Rozbudowa oraz wdrożenie systemu CRM dla W&H Poland Sp. z o.o.

Vtiger CRM to oprogramowanie wspierające zarządzanie relacjami z klientami. Gromadzi w jednym miejscu informacje o klientach, spotkaniach, kampaniach, produktach, usługach, płatnościach i udostępnia je dla osób z którymi pracujesz. Ułatwia zarządzanie procesem sprzedaży zwiększając jego efektywność i ilość zamówień.

Vtiger dostępny w opcji open source pozwala na wprowadzanie modyfikacji, rozbudowę i dostosowanie do potrzeb danego przedsiębiorstwa.

Kategoria

CRM, customer relationship management, zarządzanie relacjami z klientami, system na zamówienie

Technologie

vTiger CRM, PHP, JavaScript

data:

31.03.2015

List referencyjny

W&H to założona w 1890 rodzinna firma z siedzibą w Bürmoos, Austria, obecnie wiodący producent urządzeń dla stomatologii. W&H zatrudnia ponad 1000 pracowników na całym świecie i eksportuje swoje produkty do ponad 110 krajów. Firma posiada dwie fabryki w Bürmoos (Austria) i jedną w Brusaporto (Włochy) oraz 19 przedstawicielstw w Europie, Azji i Ameryce Północnej.

Obecna gama produktów W&H obejmuje obrotowe instrumenty dla odbudowy, protetyki, endodoncji, implantologii i profilaktyki, a także urządzenia do higieny i konserwacji oraz pracowni protetycznych. Instrumenty W&H są wykorzystywane między innymi w praktykach stomatologicznych, szpitalach i pracowniach protetycznych.

W&H jest obecne na polskim rynku od 1990 roku. Na początku działało jako przedstawicielstwo firmy-matki W&H. Od roku 1999 funkcjonuje jako W&H Poland Sp. z o.o. Obecnie spółka jest na terenie Polski wyłącznym przedstawicielem firm: W&H Dentalwerk Bürmoos GmbH, EMS - Electro Medical Systems oraz Ionyx.

Współpracę z firmą itCraft podjęliśmy na początku 2014. Celem nawiązanej współpracy było wdrożenie systemu klasy CRM (customer relationship management). Konsultanci itCraft po analizie wymagań wybrali odpowiedni produkt - Vtiger CRM, na bazie którego wykonana została rozbudowa o specyficzne dla W&H wymagania funkcjonalne. Dzięki wprowadzonym zmianom system jest dobrze dostosowany do procesów oraz struktury organizacyjnej firmy. Wdrożone rozwiązanie przekłada się na ulepszoną koncepcję marketingową oraz ciągłe dostosowywanie strategii działania do potrzeb klientów. System obsługiwany jest przede wszystkim z wykorzystaniem nowoczesnych tabletów.

Podczas prowadzonych prac programiści itCraft wykazują duże zaangażowanie oraz kreują rozwój oprogramowania zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi. Kolejne etapy rozbudowy systemu prowadzone są systematycznie z zachowaniem należytej staranności oraz terminowości. W 2015 rozpoczęliśmy wspólnie z itCraft nowy etap rozbudowy systemu CRM.

Polecam firmę itCraft jako dostawcę dedykowanych rozwiązań informatycznych. itCraft to solidny i godny zaufania partner technologiczny.Wojciech Augustyniak
General Manager, W&H Poland