WOD’s UP Rozwijaj swoje możliwości w całej różnorodności ćwiczeń

Pierwszy, polski, elektroniczny dziennik treningowy, który umożliwia proste planowanie, archiwizowanie oraz monitorowanie postępów treningowych.

WOD’S UP nie jest tylko elektronicznym dziennikiem treningowym, jest także społecznością ludzi, w której sam możesz zdecydować jakie informacje pozostawisz dla siebie, a jakimi podzielisz się z kolegami z BOXa, bądź wszystkimi użytkownikami.

Masz ochotę przetestować aplikację? Pierwszy miesiąc jest za darmo!
Po więcej szczegółów zajrzyj na dedykowaną stronę internetową!

Planowanie treningów i zapisywanie wyników nigdy jeszcze nie było tak proste. Masz trenera? Zaplanowany trening zobaczysz w swoim kalendarzu. Pobiłeś swój rekord? WOD’S UP zapamięta go dla Ciebie i pozwoli pochwalić się nim innym. Zastanawiasz się, gdzie możesz poćwiczyć? Sprawdź BOXy w swojej okolicy.

data:

12.09.2017

List referencyjny

W 2017 roku rozpoczęliśmy prace nad przygotowaniem webowej aplikacji dla osób trenujących crossfit.

WOD's UP to elektroniczny dziennik treningowy umożliwiający proste planowanie, archiwizowanie i monitorowanie postępów treningowych. Pozwala na zapis swoich postępów treningowych, wgląd w termin kolejnego treningu, automatycznie rejestruje rekordy personalne, tworzy statystyki, a także wyszukuje boxy w danej okolicy.

Zespół itCraft wyróżnił się zaangażowaniem w powierzony projekt. Firma bardzo dobrze zrozumiała potrzeby osób trenujących crossfit. Dzięki temu dobrała odpowiednie narzędzia do zrealizowania aplikacji webowej, która spełnia wszystkie założenia i wspiera trenerów oraz trenujących.

Bardzo chciałbym pochwalić także pełne wsparcie zespołu od pojawienia się koncepcji i analizy projektu, aż po wdrożenie i jego dystrybucję.

Polecam zespół itCraft, jako że kompleksowo zajął się powierzonym projektem. Począwszy od zaprojektowania makiet graficznych, aż po budowę strony internetowej i całego jej zaplecza łącznie z funkcjonalnością aplikacji. Jest to kompletny dostawca rozwiązań technologicznych.

Galeria